Hudobná skupina KOLLARBAND

Hudobná skupina KOLLARBAND z Miloslavova vznikla v januári 2004. Pôsobilo v nej viacero hudobníkov z okolia Bratislavy. Táto hudobná formácia vznikla ako pokračovanie hudobnej skupiny AKTÍV, ktorá ponúkala kvalitnú zábavu dlhé roky v Bratislave a v širokom okolí. V uplynulých rokoch sa obsadenie skupiny stabilizovalo a dnes KOLLARBAND tvoria traja hudobníci hrajúci na klávesové nástroje, gitary a saxofóny. Samozrejme všetci spievame a možno našou zaujímavosťou je aj fakt, že dvaja členovia skupiny sú DVOJIČKY..:D. V prípade potrieb zákazníka vieme zahrať aj ako DUO.

Počas svojej existencie už stihla skupina odohrať veľa podujatí, od jednoduchých zábav, rodinných osláv, svadieb, stužkových, firemných večierkov až po veľké školské, športové , poľovnícke plesy a mnohé iné.

Používame najnovšiu aktívnu profesionálnu aparatúru, ktorej hlavnými prvkami sú reproboxy a subwofery Dynacord, zosilovače s mixpultom Dynacord, s celkovým výkonom 1800 W. Hráme na špičkových nástrojoch a najnovšej aparatúre zn. Korg, Dynacord, Gibson, Greco, Sennheiser a Bayer Dynamic. Tanečnú atmosféru dotvárajú svetelné efekty zn. American DJ. Našu zvukovú aj svetelnú aparatúru neustále vylepšujeme,aby vyhovovala dnešným náročným požiadavkám zákazníkov a aby Váš hudobný zážitok bol čo najlepší.

Termíny, na ktoré máme v priebehu roku naplánované vystúpenia postupne pribúdajú. V prípade, že sa niektorý z našich voľných termínov kryje s Vašou akciou, využite naše kontaktné údaje. Určite sa dohodneme.

Kde pôsobíme

Hudobná skupina KOLLARBAND pôsobí hlavne v Bratislavskom kraji, no o naše služby je záujem po celom uzemí Slovenska a radi prídeme zahrať aj k vám.

Každá veková generácia si príde na svoje. Pri našej živej hudobnej produkcii sa zabavia tí skôr narodení, ako aj ľudia v strednom veku, ale samozrejme aj mladí. Náš repertoár má veľmi široký záber od pop music cez rock, repete od slovenských, českých a zahraničných interpretov až po krásne slovenské a české ľudovky a orchestrálne skladby zahrané našimi špičkovými saxofonistami. Spievame v slovenskom, českom, či anglickom jazyku, ale vieme sa prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam, aby sme vyhoveli všetkým tým, ktorí sa prišli dobre zabaviť.